Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tart az első menstruáci...

Tóth Rencsa kérdése:

Meddig tart az első menstruáció? Nagyon oda kell figyelni, mit csinálok?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és este óta vérzem, nem nagyon tudom, mit csináljak!!!

2013. márc. 21. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár nap lesz biztosan. Általában 4-7nap körül szokott lenni. Mi az hogy mit csinálj? Éld az életed, mint eddig! :)

Mosakodj le sürübben, használj betétet. Ha görcsöl a hasad akkor kérj anyukádtól görcsoldót. Ha fáradt vagy és levert, akkor dőlj le az ágyra. Ennyi :)

2013. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Csak nem tudom, hogy mondjam el anyának :/

2013. márc. 21. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki nyugodtan..:) en sem mertem, de igazabol nem nehez. Odamesz es jon magatol. Menj el wc-re ha gondolod, es onnan menj oda hozza es mond hogy most voltal wc-n es eszrevetted, hogy megjott:)
2013. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira elszomorító, hogy egy kislány nem meri ezt megosztani az anyjával... Ez nem valami rossz dolog, vagy valami szégyen. tök természetes. Anyud is bizonyára menstruál minden hónapban.

Mi lett volna veled akkor, amikor még nem volt internet?

2014. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!