Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha anyának és a nővérének is...

Ha anyának és a nővérének is 13 évesen jött meg, akkor nekem miért csak 14 évesen?

Figyelt kérdés

ha meg apám családjától örököltem volna többet,akkor 17 évesen jött volna meg.

ez most hogy van??

hozzáteszem hogy nem vagyok későn érő,már 12 évesen is elég fejlett voltam,szóval nem értem,miért csak 14 évesen érkezett.

ha anyámat öröklöm,akkor nem 13 évesen kellett volna max megjönnie?

előre is köszi



2013. márc. 18. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
nemtökmindegy? megjött és kész.
2013. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A menstruáció első jelentkezése, erőssége, hossza, utolsó jelentkezése NEM ÖRÖKLETES!!!!
2013. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%
A genetikában van még egy kis bibi, hogy a nagyszülők tulajdonságai is vissza szoktak hatni. Attól is függ, melyik tulajdonság a dominánsabb.
2013. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

anyai nagyimnak 15 körül,apai nagyimnak 17 évesen...


hát nem mindegy mert ha lesz lányom,akkor mit mondjak,hogy neki hány évesen várható?

2013. márc. 18. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak az számít, hogy 16 éves korig megjöjjön az első menstruáció, függetlenül attól, hogy a nő rokonaidnak mikor jött meg.
2013. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Felesleges ezen gondolkodnod. Az első menstruáció nagyon sok mindentől függ, például a genetikától, étkezési szokásoktól, környezeti ártalmaktól és a szervezetbe bevitt káros anyagoktól ( pl. a hormonkezelt csirke és disznóhústól, vagy a műanyagokból lebomló káros anyagok is korai menstruációt okozhatnak)
2013. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó,de akkor is ciki hogy csak 14 évesen jött,pedig 12 évesen már az orvos is azt mondta(meg mindenki) hogy elég fejlett vagyok ahhoz hogy menstruáljak. és mégis,csak 2 év múlva jött meg... :s


késleltethette az hogy tavaly nagyon sovány voltam? és hatodiktól hetedikig 44 kg körül voltam(még 160 cm-esen is)?

amikor megjött 48,5 kg és 162 cm voltam(előtte 1 hónapja már sikerült 49 kg-ra felmennem). és amikor hirtelen 3 hónap alatt felhíztam 5kg-t,akkor rá egy hónapra jött meg. lehetett a súlyomnak köze hozzá?

2013. márc. 19. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod mi a ciki? Az, hogy olyan dolgot gondolsz cikinek, amiről nem tehetsz!!!
2013. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként is, most már menstruálsz, úgyhogy ne aggódj ezen! Előző voltam.
2013. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!