Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért korpás mégis a hajam,...

Miért korpás mégis a hajam, ha egyszer Head & Shoulders-szel mosom? Mit használjak, amitől elmúlik a korpásodásom? F/30

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A head&shoulders szerintem semmit nem ér, válts sampont. Nekem a Syoss és Garnier samponok szoktak a legjobban beválni. Meg szerintem használj hozzá balzsamot is. Ha nagyon kórosan korpás, akkor menj el dokihoz, hátha tud rá ajánlani valamit. Esetleg elmehetsz gyógyszertárba is és kérj hajszeszt, biztos tudnak segíteni.
2013. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor nálad ez a sampon semmit sem ér. Ha már többfélét is próbáltál, akkor bőrgyógyász tud felírni valamit. Vagy gyógyszertárban kérj korpás fejbőrre valamit, azok a készítmények be szoktak válni.
2013. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban lehet venni Detergens Sulfuratum nevű sampont,az kifejezetten erre van. Próbáld ki, recept nélküli. Nagyon jó a Nizoral sampon,de az elég drága.
2013. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeszt nem igazán célszerű használni,mert szárítja a bőrt.
2013. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Nizan Forte sampon olyan, mint a Nizoral, csak olcsóbb. Érdemes azt kipróbálni.
2013. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neutrogena T/Gel v. Vichy Dercos.
2013. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!