Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak az izületetimel...

Mit csináljak az izületetimel 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok! 1,5 éve kezdtem el súlyokkal foglalkozni,akkor még nem volt semmi baj,de mostanra már kattog mind két vállam és fáj is legjobban fekvelnyomástól és azért is abbahagytam és tavaly tavasztól áttértem Stree Workout-ra (saját súlyú edzés).Tavaly télen volt hogy bent gépeltem és minden ok nélkül kimentem slyozni és be se melegítettem,hanem egyből nyomtam fekve az 50-60 kg-t.És ez olyan 2 hónapig volt,hogy gépelek és go súlyozni és nem is melegítettem be.Mostanra már ha fekvelnyomok egyből fáj a vállam és kattogok is rendesen.Szeritnetek ha mostantól rendesen bemelegítek akkor helyrejönnek az izületeim ? Már nagyon bánom,hogy nem melegítettem be,de hát ez a baj hogy én csak a saját bajomon tanulok :S
2013. márc. 21. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!