Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja azt, hogyha nem...

Mi okozhatja azt, hogyha nem vagyunk megfázva és mégis csöpög-folyik az orrunk?

Figyelt kérdés
Nekem korábban soha nem volt ilyen problémám 1-2 évvel ezelőttig, pedig régebben sokkal többet meg voltam fázva. Azóta egyszer sem, most meg már csak picit is hidegebb van, nagyon erősen folyik az orrom. Valami rejtett betegség? Mit lehet ellene tenni?

#orrfolyás #orrcsöpögés
2013. márc. 22. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném hozzá tenni, hogy: Csak a hideg okozza, minél hidegebb van annál erősebben, ha csak hűvös van, akkor gyengébben. Köszönöm a segítséget. :)
2013. márc. 22. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a hidegben megenged az orra és folyik. Ha ez állandó jelleggel van és nem kis mennyiségű az orrfolyás, hanem rendes orrfolyás, mégsem megfázás, akkor lehet akár allergia.
2013. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidegben természetes jelenség:

[link]

Ha nemcsak hidegben van akkor vizsgáltasd ki, hogy mi okozza.

2013. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert lecsapódik a pára amit kilélegzel, az orrod külső járataiban. Mindenkinek folyik az orra hidegben.
2013. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez természetes lenne. Nekem nem csak kicsit folyik, hanem nagyon. És egy csomó olyan embert ismerek, akinek egyáltalán nincs ilyen problémája. És korábban nekem sem volt.
2013. márc. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!