Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy ennyire...

Mitől van az, hogy ennyire érzékeny vagyok hangokra?

Figyelt kérdés

Valósággal megfájdul a fejem mikor hegedülök(már 7 éve hegedülök,de az utóbbi 3 hónapban kezdett fajni),és még el is gyendülök kissé,meg szédülök,ez milyen betegség lehet,a vérnyomásommal van baj,vagy mi lehet az?

Légyszi normális válaszokat! :)



#fejfájás #szédülés #hangérzékeny
2013. márc. 23. 15:45
 1/3 anonim válasza:

Hat éve hegedülök, de még sosem éreztem ilyet, mindenképpen fordulj orvoshoz! Egyébként meglehet, hogy nem az erős hanggal van a baj, hanem például az állóképességeddel, de én nem értek hozzá.

Nekem a vérnyomásommal van baj egyébként (túl magas mindig, és nem derítették ki, hogy mitől), viszont akkor sem tapasztaltam ilyet.

2013. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj el dokihoz.
2013. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Röviden :


Lehet valamilyen probléma a füleddel .


Lehet probléma a hallópályáddal ami nagyon egyszerűen közérthetően a füledben lévő csigát köti össze az agy temporális (halánték ) lebenyével


Esetleg dobhártya


és millió más erre van a klinika :)

2013. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!