Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az iskolába két év alatt...

Az iskolába két év alatt 4-szer oltottak be minket, ebből 1-szer rosszul lettem, és a következőbe el is ájultam. Szóval jobban mondva tűfóbiám van és nem sokára megint lesz 1 oltás és nagyon félek hogy megint rosszul leszek tőle valami ötlet?

Figyelt kérdés
Mit lehetne ez ellen tenni?
2013. márc. 23. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel oda, beszélgetsz közbe, próbálj másra gondolni. Nem kell félni tőle, attól sem félsz ha megcsíp egy szúnyog, pedig ez kb ugyanolyan érzés, csak előre megijedsz, mert tű. Nem kell, gondolj bele mit tud ártani!? :D semmit, sima védőoltás, tényleg ne nézz oda és gondolj másra...nagyjából 5 másodperc az egész. attól igazán nem kell félned (:
2013. márc. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek milyen oltások, meg ez milyen iskola, hogy ennyiszer oltanak be titeket?????????
2013. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleve ülve kérd...:D

Viccet félretéve tényleg ülve kell kérned az oltást és csináld közbe ami megnyugtat, vagy neked kell az utolsónak lenni és kérd a többieket hogy menjenek ki, akkor el is mondhatod ezt az orvosnak, nem lesz gond belőle hidd el. Anno ezer éve nálunk is volt ilyen gyerek, rájöttünk igaz kicsit vicces de ha mulatós zenét hallgatott akkor sosem ájult el. 10 éve azért aki mulatós zenét hallgatott nem nézték tipikus városi embernek :D Ja és mellesleg nem fogom elfelejteni volt egy fiú is az osztályunkba aki kalapácsot vagy baltát szorított a másik kezébe. Szóval hidd el, megtalálod a módját te is, hogyan nyugodj meg! ;) Akár még telefonon is beszélhetsz valakivel ha az nyugtat meg! ;)

2013. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

utolsó: aham, persze... majd fogják hagyni?!


Én vérvételkor szoktam elájulni (hozzáteszem nem a látványtól, hanem a levett mér mennyiségének hiányától). Múltkor vérvételen szóltam a nőnek, hogy én ilyen vagyok, és az előző helyen azt tanácsolták hogy fekve vegyenek tőlem mindig vért, erre a kis hü:lye pic_sa fellülbirálta, majd azt mondta hogy nem hiszi el biztos én találtam ki ezt.... levette a vért szóltam neki hogy kezdek rosszul lenni, de nem érdekelte, majd felálltam és abban a pillanatban összeestem... majd még neki állt feljebb, hogy én hogy merek összecsuklani... :DD aztán ápolgathatott 15 percig... :D

2013. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. márc. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!