Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv! 17 éves fiú vagyok, és...

Gwynbleidd kérdése:

Üdv! 17 éves fiú vagyok, és nagyon sokat számitógépezek. Lehet ennek vlm káros hatása?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon régóta rendszeresen,akár egész napokat is számitógép előtt töltök. Olyan 8-10 éves korom óta van ez. Szinte minden hétvégét reggeltől estig gép előtt töltök. Délután ha hazaérek suliból,rögtön be a gép elé. Lehet ennek valami károm hatása rám?
2013. márc. 24. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

maximum elromlik a szemed. azon kívül semmi.

én is kb 7-8 éve csinálom ezt, amit leírtál, semmi bajom. tökéletesen látok. :)

arra figyelj, hogy valamennyit járj el mozogni, mert az nem jó, ha pang a vár pl a lábaidban..legalább kicsit felfrissítene

2013. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát,én nem a szememtől félek. Egyéb betegségekre gondoltam,mint pl rák stb... Mivel a mozgással nincs semmi gond,hetente 3 alkalommal focizom,plusz járok konidzni is(úszni gyúrni stb...) Csak most is szar a közérzetem,hogy reggel 8tól gép előtt ülök és igy elmegy 1 egész napom...:(
2013. márc. 24. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

"hogy reggel 8tól gép előtt ülök és igy elmegy 1 egész napom...:("


Ja és így megy el melletted az egész élet...

Ha ez Neked nem jelent problémát akkor nincs baj.

2013. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelően ülsz, akkor: gerincferdülés, mélyvénás trombózis, vesekő stb...
2013. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na lett valami bajod?
2016. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!