Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés a hallókészülék?

Milyen érzés a hallókészülék?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi,hogy van valamilyen különös érzése,ahogy jönnek be rajta a hangok,vagy észre se lehet venni.

2013. márc. 24. 22:10
 1/8 anonim válasza:

Készüléke válogatja. És persze a beállítás. Aztán meg is kell szokni, hiszen eddig egy "másik világban" élt. De, fontos, hogy mindenképpen a saját szokásaihoz legyen beállítva.

Írj, ha többet szeretnél tudni.

2013. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fantasztikus érzés. Akusztikailag mindenképp.

Viszont pszichikailag... na ez elég sokmindentől függ.

2013. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Hasonló lehet ahhoz, mint amikor valaki szemüveges lesz, nem? Na jó, tudom, a kettő között óriási különbség van. Csak arra gondolok, hogy ha egy kisgyerek szemüveget kap, ő is nehezen éli meg először, de talán később megszokja. Ő is és a környezete is.
2013. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hasonló.

A szemüveggel azonnal jól fog látni, a készüléket meg meg kell tanulni használni, és elviselni... Hidd el, hogy nem olyan egyszerű megbékélni vele, de ha elfogadod, áttörik, akkor szinte semmi probléma nincs vele. Persze ez is egyénfüggő.

2013. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is arra gondoltam, hogy elviselni nehéz. Egy kicsit ez igaz a szemüvegre is. Ismertem egy kissrácot (ma már huszonéves), aki rengeteget szenvedett a hallókészülékétől. Sírt, amikor fel kellett tennie, mert a többi gyerek mindig őt bámulta. Igyekeztem vigasztalni és lelket önteni belé.
2013. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szar érzés mert mindenki megnéz és az nagyon zavar
2014. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked is van?
2014. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen 3 éves korom óta most 20 éves vagyok amikor kiveszed nem hallasz semmit csak fűl( ahogy megy a vér a füledben ) zúgását meg a hangos beszédedet
2014. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!