Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt vettem észre hogy az...

Azt vettem észre hogy az arcomon néha enyhe viszketést érzek. Ez abban nyilvánúl meg, hogy olyan érzés pl a holkomon mint ha egy apro kis bogár rárepül és csiklandozó érzés egy pontban. Vagy mint ha egy kis tóllal az arcomhoz érnek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Majd ha megdörzsölöm pl az arcomon érzem ha azt megdörzsölöm pár perc és máshol jelentkezik. nem vagyok hipohonder sem egyéb más betegségem sincs teljesen egészséges vagyok. esetleg más is érzéklet már ilyesmit?

2013. márc. 21. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elég gyakran van ilyen.Néha hetekig semmi, néha szint állandóan viszketek itt-ott. Ez egy túlérzékenységi reakció. Hogy mire? Bőrgyógyászaton dolgoztam 16 évig és a főnököm mindig azt mondta, a bőrön az ember lelke és emésztése látszik. Lehet,h stresszesebb az életed,v. az emésztéseddel vannak kisebb problémák.
2013. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát akkor nem kell megilyednem?
2013. márc. 21. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. De elég kellemetlen. Antihisztaminnal vissza lehet fogni a tüneteket, ha nagyon rossz a helyzet. Nekem legalábbis nem mindig egyforma. Van,h jobb, van,h rosszabb.
2013. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!