Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A menstruáciòt hogy...

A menstruáciòt hogy lehet elöre hozni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok nekem màr beàllt és az szeretnêm hogy holnap jöjön meg mert fürdözöbe megyünk majd és 7 napig tart nekem mindig.

2013. márc. 24. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nekem is hét napig tart. Vigyél magaddal tampont, lehetőleg a legkisebb méretűt, ha szokott fájni, akkor tegyél gyógyszert.

Sajnos a női test ilyen, nem ugrik, ha fütyülsz neki. :S

2013. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem toom miért de nekem semmi sem fàj ammi oda bemegy egyszer a növérem legnagyobb tamponyat bedugtam elsönek fâjt de miutan ki hûztam és vissza dugtam semmi mint ha semmi sem tôrtént volna ez miéry van ??
2013. márc. 24. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy magasabb az ingerküszöböd, vagy kevésbé érzékeny neked az a terület. Reméljük ennek csak ez az előnyös oldala van :)
2013. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor az.usziba nem took tampont hasznalni mert egy terembe leszunk mi lanyok es ott mindenki lat mindenkit es az kicsit fircsa lenne ha egy tamponal setalnek ki a kezembe,meg az.osztalya csak nekem van meg mrtt a tobbiek csak 10/11 evesek
2013. márc. 24. 23:41
 5/5 anonim válasza:
csinalj torna gyakorlatokat, minnel eroteljesebbeket. nekem ez bevalik, remelem nalad is
2013. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!