Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos, elment a hangom teljesen,...

Sos, elment a hangom teljesen, de délig mindenképp vissza kéne hozni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hét elején torokgyulladásom volt, mostmár jól vagyok, de az orrom még folyik, ma reggel pedig úgy éredtem higy csak egy nagyon kicsi hangom van...de délig mindenképpen szükségem lenne a hangomra! Eddig sósvizes gargalizásált csináltam, meg ittam egy köptetőt... tippek?
2013. márc. 2. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mebicain, vagy mentolos cukorka szopogatása, forró kamillás mézes tea, inhalálás, ezeket próbáld.
2013. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mebucaint elírtam.
2013. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melegíts fel egy pohár tejet, tegyél bele 1 csipet sót és idd meg, de ne legyen túl forró.
2013. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapja volt egy hetekig húzódó betegségem, a világért nem akart felszakadni a letapadt nyák, és nem volt hangom. Mikor már semmi nem segített, a kókuszolajos öblögetést próbáltam, és működött! Azonnal fel tudtam köhögni és kiköpködni egy csomó slejmet, szval sztem megér egy próbát.
2013. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy olivaolajjal is jó, elvileg reggel ébredés után kell, még éhgyomorra 20 percig, az eredeti indiai hagyomány szerint, és utána fogat kell mosni, meg vigyázni, h nehogy lenelj belőle. De gondolom, azért így is ér valamit.
2013. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül időben visszajött, igaz nem a legbársonyosabb formában :D
2013. márc. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!