Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért (nagyon) alacsony a...

Miért (nagyon) alacsony a testhőmérsékletem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valahányszor megmérem, 34.5-35.5 közötti értéket mutat vagy max. 36°-ot. Különböző lázmérőket is kipróbáltam, orvos is mérte védőoltás előtt és mindig ilyen lehetelenül alacsony érték jött ki. Nálam a 37° már lázat jelent. Szóval mi lehet ennek a magyarázata? Lehetnek káros következményei az egészségemre? Egyébként elég ritkán vagyok beteg, még megfázni se nagyon szoktam. Vagy ez nem rendellenes?

2013. márc. 25. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,nekem is 34,5 ebbe sztem semmi furcsa nincs.
2013. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem rendellenes. Semmi bajod, űrlény sem vagy.
2013. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nahát, tényleg nem? -.- pedig már jelentkeztem a fókuszba

am köszi, örülök h nem redellenes, bár azért zavar pl h soha nem tudom biztosan, mennyire vagyok lázas :/ fogamzásgátló okozhatja? mondjuk azt nem szedem túl régóta és ahogy emlékszem, mindig kicsit alacsony volt a testhőm..

2013. márc. 25. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a fogamzásgátlótól van. Más gyógyszert nem szedsz? Én pl régen kényszerbetegségre SSRI-t kaptam. 38 volt a pulzusom, semmi bajom nem volt. Mióta abbahagytam szerencsére, azóta felment 60-ra.


De írj ki egy ugyanilyen kérdést az ezotéria rovatba és rengeteg izgalmas választ fogsz kapni. :-D

2013. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem, semmilyen más gyógyszert nem szedek, még vitaminokat sem.

am pontosan azért nem írtam az ezotériához, mert nincs szükségem olyan közlésekre, hogy a szobámban kísértő láthatatlan szellemek lehelnek rám hideg levegőt és ezért vagyok kihűlve; megoldásként meg takarjam le a tükröket :D

2013. márc. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!