Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az mit jelent, ha a testhőmérs...

Az mit jelent, ha a testhőmérsékletem 34.8 és 35.2 között ingadozik, ez nem túl alacsony?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Digitális hőmérőd van, igaz?
2011. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem általában 35,6. Nem jelent semmit, legalábbis nekem ez a normális. (és igen, hidegek a végtagjaim)
2011. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
20: 48 Igaz
2011. ápr. 13. 21:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, akkor nem annyi..:D A digitálisok nagyon kamu eredményeket mérnek mindenkinek...
2011. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálam tovább kell benntartani, az első sípolás eredménye nem igaz.

Nem lehet, hogy a Tied is ilyen?

2011. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A mi digitális hőmérőnk papírjában le van írva, hogy hónaljban mérve 10 percig kell mérni (úgy, mint a higanyossal), a sípolás a szájban vagy végbélben történő mérésre vonatkozik.
2011. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ hol méred (hónalj, száj, végbél, hüvely) és hogy higanyos vagy digitális hőmérővel. A hónalj a legmegbízhatatlanabb és legalacsonyabb...


Ha alacsony az ébredési hő lsd itt:ez is egy LEHETŐSÉG (nem biztos)

Alacsony ébredési hömérséklet (36,2 fok alatt) utalhat a pajzsmirigyhormonok alultermelödésére.

Szimptómák: megmagyarázhatatlan testsúlygyarapodás, lelassulás, fáradtság, emlékezötehetség csökkenése, depresszió, erös hangulatváltozások, félelemérzet, ciklusproblémák (sárgatest elégtelenség, PCO, PMS, túl rövid vagy túl hosszú ciklus, pecsételö vérzések, tüszörepedés kimaradása, endometriózis, ciszták, megnövekedett prolaktinszint, erös menstruációs vérzés), ösztrogénhiány, korán fellépö változókor, vízlerakódások, állandó fázás, száraz bör, törékeny körmök, székrekedés, magas koleszterinszint, szívdobogás, lecsökkent libidó.


ha ilyet is tapasztalsz, és esetleg a baba miatt méred, akkor vizsgáltasd ki...

2011. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
27%
hujj ugy meghőmérőznék egy csajt hüvlybe vagy akárhol .-))))
2011. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kandelaber válasza:
Vámpír vagy és kész. Egyébként nekem is volt digitálisom, de amikor 36.4-et mért, míg ugyanakkor a higanyos 37.8-at, akkor kivágtam :)
2011. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem alacsony
2011. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!