Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni, vagy...

Lehet valamit tenni, vagy csak reménykedhetünk, hogy nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Az alattunk lakó kb. 85 éves asszony a múlt héten kórházba került, mert a keringésével gond volt, rosszul érezte magát és még az eszméletét is elvesztette. Most kiengedték és egyedül van otthon. Tegnap egész délutántól estig főzött, engem meg az idegbaj kerülget, nehogy főzés közben legyen rosszul és az egész házat nehogy felgyújtsa. És még dohányzik is. Tiszta frászban vagyok. Kérhetek segítséget valahonnan? Ilyen esetben nincs gyámság, vagy valamilyen szociális hálózat, aki pl. ebédet vinne neki, hogy ne főzőcskézzen?
2013. márc. 25. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem enném meg azt, amit más főz! Ha kiengedték, akkor nem fogja felgyújtani a házat főzés közben.
2013. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Ajjaj, nagy a baj! A végén még fürdeni is fog, és eláztathatja az egész házat.
2013. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kb. 5 éve már egyszer majdnem felgyújtotta a házat, majd 1 hétig szagoltuk az égett szagot a házban, szóval nem alaptalan a félelmem.

Most ha főzés, dohányzás közben elveszti az eszméletét símán felgyulladhat az egész ház. Most nagyon le van már romolva az állapota, ránézésre is "össze van esve", bár a hozzászólásokból ítélve, nem igazán tudjátok miről beszélek.

2013. márc. 26. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!