Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv! Fájnak a térdeim mit...

Üdv! Fájnak a térdeim mit kenjek rá, mit szedjek?

Figyelt kérdés

-nem volt balesetem, egyszer csak megfájdult -mindkettő fáj -hidegben bringáztam nem kicsit, nagyon -nem fáj nagyon, meleget érzek, fájdalom csillapító nem kell -lépcsőzésnél, bringázásnál érzem igazán -reumatológus szerint az oldalsó szalagok lazák -condorsulfot szedem évente 1 hónapig de nem annak a hiánya a bajA reumatológus lelkiismeretesen beutalt egy csomó helyre, vizsgálatra de legközelebb júniusban adna rá valami kenőcsöt mert csak addigra lesznek eredmények.

Én meg szeretnék gyógyulni és idegesít hogy csak annyit tudok hogy kíméljem.

És ha komolyabb bajom van?



2013. márc. 25. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Aszongyák, hogy a térdek problémája összefüggésben va a vesékkel. Próbáld valahol ott megkapirgálni a dolgot. Sok mindennel lehet próbálkozni, de nekem a Diocel és Intocel készítmény jött be (ezt tanácsollák).
2013. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Meg kell erősítened a lábizmaidat, ínszalagjaidat!

A legjobb gyakorlat a guggolás 10 fokozatban.

A fegyencedzés könyvből tökéletesen elsajátíthatod.

Amikor a 7.-8. fokozaton jársz, már garantálom nem fog fájni a térded! Sőt úgy megerősödik mind 3 ínszalag a térdedben, hogy acélsodronynak érzed öket! A gyógyszerek, kenőcsök, csak a fájdalom csillapítására jók, nem szüntetik meg a fájdalom forrását. Nekem segített!

Remélem neked is segít! Jobbulást! Kitartás!

2013. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!