Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a véremet...

Létezik olyan, hogy a véremet szeretik a bolhák?

Figyelt kérdés

Van egy befogadott cicánk, akiben még van pár bolha.De csak engem csípett össze.Nagyon viszket, szinte maróan,és sokáig ott marad a csípés nyoma.

A férjemet,és a fiamat nem.

Én se szoktam többet a közelében lenni,mint ők.


2013. márc. 26. 08:06
 1/6 gelazso ***** válasza:
szerintem a bolhák kiírtásával kellene több idöt eltöltened
2013. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Fürdesd még meg egy párszor bolhasamponnal azt a cicát. Ne porral meg nyakörvvel, mert az nem ér semmit.

Nem válogatósak azok a dögök! Mindenféle vért szeretnek. Olyanok, mint a szúnyogok, kullancsok. Azok a bolhák akkor már lehet, hogy áttelepültek rád. Zuhanyozz le te is bolhasamponnal. A viszketésre, meg a gyógyszertárban hát ha tudnak adni valamit.

2013. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.Nem a kérdésemre feleltél..


Nem kioktatást ,és tanácsot kértem a bolhairtásról.


Csak kíváncsi vagyok, miért van az hogy 3 emberből csak egyet csíptak össze.

2013. márc. 26. 08:17
 4/6 anonim válasza:
A bolhák mindenféle szárazföldi emlős állatokon és madarakon megtelepszenek. Nem értem, hogy miért hiszed azt, hogy a te véred különlegesebb volna a számukra. Amint már írtam lehet, hogy rád már áttelepült 1-2 példány. Vagy a családod többi tagja még nem vette észre a csípést. Nem minden egyed pusztul ki az első fürdetés alkalmával. Ráadásul még a peték is ott vannak a bundájába.
2013. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, mert a szúnyogok is jobban szeretnek:)Nem hiszem hogy különleges a vérem,csak érdekelt volna valami tudományos magyarázat.
2013. márc. 26. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudományos magyarázat: A bolhák nem válogatósak, ahol táplálékot találhatnak, oda telepednek.
2013. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!