Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek nem fogadják el,...

Az emberek nem fogadják el, nem szeretik ha az ember későnérő?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos az a nagy problémám hogy szinte mindenileg (xĐ) későnérő vagyok.. Nemileg,külsővel kapcsolatban, mutálás sőt még fiatalabbnak nézek is ki. Legjobb dolog.. :S Szóval a lényeg az hogy miért kell a másikkal foglalkozni suliban hogy éppen hogy néz ki meg stb.. Lányoknál megértem de fiúknál tiszta nyomorékság. Főleg amikor rámmondták hogy 12 éves g*eci miért jár ebbe a suliba? Ezzel jobban érzi magát?? Nem reagáltam rá semmit de nagyoon felhúzott. Meg úgy néznek rám mint valami hülyére. És ez engem nagyon zavar. Ezzel kapcsolatban semmit se lehet tenni. De ebben az a durva hogy én magamat elfogadtam de mások véleménye őszintén már a halálba visz. Egy ember se tökéletes. Mindenkiben valami hiba. Annyira ki voltam idegileg :( Próbáljak meg ne foglalkozni velük vagy mi? :( Valahogy nyugtassatok már meg vagy segítsetek. Bocsi a helyesírásért de egyből írtam amit érzek meg amit el szeretnék mondani.


15/F


2012. febr. 26. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:

sajnos a cseszegetés ellen nem lehet mit tenni. engem is mindig megtaláltak minden osztályban...mintha rám lenne ragasztva hogy cseszegess!

szerencsére már nem járok suliba XD

az emberek nem tudnak mivel foglalkozni. én már csak röhögök rajtuk...ahol lakom ott is megy a pletyka rolam és fogalmuk nincs semmiröl. unalmas az életük és az a menö ha kibeszélhetsz másokat.a tinik mind ilyenek, a felnöttek meg mégannyira. csak ott már nem kell egy levegöt szivni velük annyival jobb a helyzet.elég ha én tudom hogy én látom jol a dolgokat és büszke vagyok az életvitelemre. a többi meg maradjon meg a szürke kis unalmas világában ....

2012. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

meg különben is ha nem ez lenne a bajuk akkor már. ha még szüz vagy az, ha már nem akkor az, ha drogozol az ha nem akkor az. ha jo tanulo vagy eminens vagy ha rossz akkor egy tudatlan paraszt. ha márkás cuccba jársz egy beképzelt gazdag anyuci pici fia, ha csoro vagy akkor meg lepukkant.

elöbb utobb te is felnösz és abbahagyod a mutálást és lehet hogy jobb pasi leszel az összes sulis pasi közül. de az nagyon jo hogy elfogadod magad. csak ezt teheted. ha hagyod hogy hasson rád a sok negativ akkor megtört félénk kisfiu leszel.

2012. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél sokat, és mozogj sokat. Akkor hirtelen felnőtt méretű leszel. Sportolj, mert akkor izmosodsz és férfiasodsz. Ha belehúzol, akkor azt fogják észrevenni, te vagy a legjobb pasi. Remélem érted, ha sokat eszel és izmot növesztess, akkor megemberesedsz. Válasz vagány farmert, de ne olyat aminek a segge a bokádnál van. Ha nem gáz hordj inget majd ha szépek lesznek az izmaid. Borotválkozz többször, hogy jobban nőjenek a szörszállak.
2012. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D Elírtam a mutálást. Még nem mutálok.
2012. febr. 26. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban elfogadtad volna magadat olynnak, amilyen vagy, akkor fel sem húznád magad mások primitív butaságán. A későn érés genetikai eredetű, éppen annyira nem tehetsz ellene vagy érte, mint azért, hogy milyen a vércsoportod.


A későn érőket tény, hogy sokat csesztetik, mert azok, akik korábban érnek, felnőttebbeknek gondolják magukat és annak szeretnének látszani is. Hogy ez mindenképpen látszódjon is, azokat bántják, azokkal hasonlítgatják magukat össze, akik velük egykorúak, de későbben érnek. Valójában nagyon törékeny az énképük, nem tudnak mit kezdeni a saját korai érésükkel, tudják és érzik, hogy még nem felnőttek, a valódi felnőttek világában ők maguk nagyon is gyereknek számítanak - és bizony sokszor a lelkük mélyén nagyon szeretnének gyerekek maradni.


Hogy vígaszod is legyen: a későn érők között van a legtöbb valóban okos és emberileg igazán értékes ember.

2012. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Őszinte legyek én magasról szarok rá az izomra (mármint gyúrni meg ilyesmi). Ha valamelyik csajnak az izom a fontos akkor egészségére!! A belső én szerintem fontosabb. A külsőt se szabad elhanyagolni..Mellesleg 4-5 évig fociztam. Már 2 éve nem sportolok semmit mert lusta vagyok. ezeket azért leírom: 166 cm (magasság) és 65kg vagyok.
2012. febr. 26. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek? Ha magasról sz.arnál arra, amit mondasz, akkor nem volna teli a mondatod olyan indulattal, hogy majd kiég tőle a monitorom.


Nyugi! Te úgy vagy jó, ahogyan vagy. Ha pedig valami nem tetszik magadon, azon egy bizonyos határon belül változtathatsz. Aszténiás vékony emberből nem leszel nagydarab állat - ne is legyél. Az erősségeidre figyelj és azokat fejleszd, ne azon keseregj, amin nem tudsz változtatni, mert ezt dobta ki a genetika.


Egyébként én, mint nő, és mint későn érő nő, nyugodtan mondhatom neked, hogy nem minden nő bukik a muszkis átlag izomagyú pasikra - mint ahogyan nem minden fickó bukik a nagy mellű, üresfejű cicababákra. Az egyik ember ilyen, a másik olyan.

2012. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A korán érőket is sokat b*sztatják! Az emberek szeretnek mással/másokkal foglalkozni. Ez van. Nem kell mindenki véleményét figyelembe venni. :) Egyszerűen csak érezd magad jól a bőrödben! :)
2013. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De cuki voltam. :'DDD
2016. okt. 25. 02:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen durva visszaolvasni a válaszokat. :o Akkor még nagyon nem értettem mit beszéltek de így tök jó.
2016. okt. 25. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!