Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám hánytatni magam?

Hogyan tudnám hánytatni magam?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés de nem holmi viccből kérdezem.

Míg másoknak csak le kell dugni az ujjukat és kijön minden addig én 5 ujjal a számban vagyok szinte az egész öklöm a számban van és nem jön ki semmi. 30 éves vagyok, soha életemben nem hánytam még sem betegségtől sem italtól.

Többaször próbáltam már de nem sikerül.

Mit lehet tenni???



2013. márc. 26. 17:17
 1/7 anonim válasza:
hallod miért akarsz ennyire hányni? Amugy ha megfogod a lógó cuccot és ha attól nem hánysz akkor nem eszel vagy semmitől se hánysz.
2013. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sokszor fáj a hasam és érzem hogy hánynom kéne de nem megy

foghatom én akkor se jön semmi

eszek rendesen

nem vagyok beteg avgy ilyesmi

nem akarok fogyni

nem ilyen céllal érdekel

hanem pl most is ma ebéd után óta fáj a hasam , gyomrom, nem jön ki lent semmi de fent se. Na ilyenkor jobb lenne ha kihánynám de nem megy.

2013. márc. 26. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél liter melegvízhez keverj sót, aztán idd meg. Ha ettől sem hánysz, nem tudom mitől...
2013. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és a hányás mikor fog jönni???

csak mert megittam 6dl langyos vizat kanál sóval és semmi

2013. márc. 26. 19:23
 5/7 anonim válasza:
akkor íggyál egy kis pálinkát
2013. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szájpadlás felső részét -hátul, ameddig az ujjad beér- addig "csikizni", míg beindul. Ez percekig is eltarthat, és először öklendezések vannak, tehát többször is neki kell futni a dolognk.Mielőtt ledugod az ujjad, a levegőt ki kell fújni, különben megpattanhatnak a hajszálerek az arcodon.
2013. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igyál teát,csak cukor helyett sót tegyél bele .
2013. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!