Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiak! Lágyéksérvről informá...

Férfiak! Lágyéksérvről információ valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy lágyéksérvvel lehet nemi életet élni? Mennyi ideig tartott a műtét? Utána a "kiheverése" mennyi ideig tartott és meddig kellett magatokat korlátozni? Mármint nehéz emelés, sport, szex, ezek terén.


2013. márc. 26. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet vele szexelni, de az legalább annyira megerőltető, mintha emelnél valamit. 6 hét a protokoll szerinti gyógyulás minden műtétből, de én már 2-3 hét után jól voltam nem fájt semmi. A 6. hét után mertem kisebb súlyú dolgokat emelni és újra kezdtem teniszezni.
2013. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És a műtét előtt a lágyéksérv mennyire befolyásolta a szexuális életedet? Már ha nem vagyok indiszkrét.


Létezik, hogy ez okozza, hogy egy életerős férfi egyszerűen nem akar, nem mer, vagy én nem is tudom lefeküdni a barátnőjével?

Ja és az kizárt, hogy a sérvtől való félelem okozza, mert a sérv csak most derült ki, a szex viszont már régóta problémás.

2013. márc. 26. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Az öcsémről van szó egyébként, én a bátyja vagyok. Ő 42 éves, a barátnője, vagyis menyasszonya 38, ha ez számít.


Arra gondolok, hogy talán a fizikai fájdalom okozhatta náluk a gondokat. Másrészről a barátnője terhes, talán ez is rátett egy lapáttal, 6 hónapos.


Én nem féltem soha, amikor az én feleségem terhes volt és ő sem említette, hogy kifejezetten ettől félne, de erre is gondoltam.

2013. ápr. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!