Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "valerian relax" gyógyszer...

"valerian relax" gyógyszer információ?

Figyelt kérdés

láttam egy gyógyszert valerian relax azt hiszem..nem biztos h így kell leírni...googlen nem találtam semmit de valaki tud nekem erről mondani infókat?

(vény nélkül lehet e kapni stb...mert elég stresszes vagyok néha és hányingerem van :S)


2010. szept. 27. 21:58
 1/5 anonim válasza:

A Valeriana Relax étrend-kiegészítő lágyzselatin kapszula olyan gyógynövények kivonatát tartalmazza, amelyek hatóanyagai hozzájárulhatnak a normál idegállapot, a lelki egyensúly fenntartásához és az egészséges alváshoz.


A központi idegrendszerre gyakorolt hatása miatt a Valeriana Relax étrend-kiegészítő lágyzselatin kapszula óvatossággal alkalmazható együtt más, idegrendszerre ható szerekkel, beleértve a nyugtató és altató szereket is.

2010. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A Valeriana Relax-ot azok számára ajánják elsősorban, akik aktív, stresszes életet élnek, és szívesebben fordulnak természetes szerekhez, mint szintetikus nyugtatókhoz.


Használata esetén oldódik a napi stressz okozta feszültség, csökken a szorongás, javul az alvászavar, és fizikai, szellemi teljesítőképességünk sem romlik a stressz tüneteinek hatására.


A Valeriana Relax szelíd hatású növényi készítmény, ezért hosszú távon is biztonsággal szedhető, nincs mellékhatása és kiválóan tolerálható. Fontos tény, hogy nem befolyásolja az akaratot és a tudatot, és nem okoz hozzászokást, sem "másnaposságot". Szedésével kiválthatók a függőséget kialakító és sok mellékhatással rendelkező nyugtatók és altatók.

2010. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elottem szolohoz, de En inkabb a gyogynovenyt hasznalnam es nem a kiszerelt formajat.


Herbaria, nyugtato tea keverek, es a Hangulatjavito teakeverek pl. ezek ugyanazokat az osszetevoket tartalmazzak, ugyanolyan hatast fognak kivaltani, es olcsobbak is!

2010. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm *.*
2010. szept. 28. 15:38
 5/5 alexanderrr válasza:
Egy olyat azért még megsúgnék, hogy a teák hatóanyagát nem lehet olyan pontosan bemérni mint egy kapszuláét, és az erősségük is jóval alacsonyabb, mint a tablettás változatuk. Míg azok egy lágy szellő, addig a tabletta egy hurrikán... Ezen felül ártani nem fog, és a placebó hatásról ne feledkezzünk meg ...:)
2012. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!