Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Medrol hatása mennyi idő...

A Medrol hatása mennyi idő múlva múlik el? Többi lent!

Figyelt kérdés
Én betegség miatt elég hosszú ideig Medrol kezelést kaptam.Már elhagytam,hosszú csökkentés alatt.Nem is jelentkezett nálam sok mellékhatás.Csak egy: az arcom nagyon felpuffadt.Amúgy is,nem mondható el rólam,hogy hosszúkás lenne az arcformám,de normális,eredetileg.De most olyan pufi,és nem értem,hisz már 1 hónapja elhagytam.Akkor miért pufi még mindig? Mikor nyerem már vissza a régi arcom? Van néha olyan fotó,amin magamra se ismerek...Sajnos ez nagyon elkeserítő,hisz a környezetemben csak a családom tud a betegségemről,más senki.Akit monstanában ismerek meg,az valószínűleg azt gondolja,hogy alapból ilyen az arcom.Az egészben az a legszomorúbb,hogy a Medrol nekem nem sokat használ,csak mérgezett.Egészen más kezelés segített... Mégis iszom a levét...Na,de a sajnálkozás után rátérek a lényegre! Nektek milyen tapasztalatotok van a Medrollal? Mennyi idő múlva múltak el a mellékhatásai nektek? Szerintetek olyan 3,5 hónap múlva a régi leszek?

2013. márc. 27. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos ez egy ilyen gyógyszer.Én két évig szedtem,hát mit ne mondjam életem legszörnyűbb időszaka volt.Engem is nagyon zavart az arcpuffadás minden önbizalmam elment.Elég sok idő sajnos,amíg a szteroid kiürül a szervezetből.Nálam olyan egy volt és addigra visszament az arcom is.Muszáj türelmesnek lenned.Én a mai napig nem látom úgy,hogy visszakaptam a "régi" arcomat,pedig mindenki mondja,hogy nem látszik,hogy valaha szedtem.Szóval nehéz dolog ez,ne ess az én hibámba,hogy bebeszéled magadnak,hogy nagyon látszik.Én nagyon sokat is híztam tőle,tele lettem striákkal.Szörnyű gyógyszer,taccsra tudja vágni az embert testileg és lelkileg.Kitartást és arcod miatt ne aggódj!:)
2013. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! Remélem elmúlik,mivel már szedtem egyszer,akkor is így volt,és visszakaptam a régi arcomat! :)
2013. márc. 30. 12:50
 3/3 anonim válasza:
Ez 5 éve volt. Mi történt utána?
2018. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!