Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van velem?...

Szerintetek mi van velem? Bovebben lent. Minden valaszert zold kez!

Figyelt kérdés
Van valakinek otlete, hogy mi lehet velem? Par eve kezdodott, es idoszakonkent jon elo, nem allandoan. Faradtsag, kialvatlansag erzes (meg akkor is, ha eleget aludtam), nulla koncentracio, levertseg, fejfajas, erotlenseg. Sokszor van olyan erzesem, hogy el fogok ajulni, hirtelen, minden ok nelkul, vagy csak megszedulok, aztan utana semmi bajom... Ma pl. ulo munkam volt, iras kozben lecsukodott a szemem, de nem aludtam el, mert kozben is folytattam az irast, (tudom, hogy ez igy eleg hulyen hangzik, de nem nagyon tudom jobban leirni, mi volt) aztan ez parszor megismetlodott, mivel nem javult, felalltam, vizet ittam, ettol atmenetileg jobb lett. (egyebkent is rendszeresen es sokat iszom.) Tompanak erzem magam, nem tudom, mi van. Egyetlen dolog, amirol tudok, hogy Mr Raynaud 'joban van' a vegtagjaimmal, a kezeim kb fel perc szabadlevego utan csontig atfagynak, de ezzel voltam orvosnal, vervetelen is, es semmit nem talaltak.. Egyebkent egeszseges vagyok, egeszsegen taplalkozom, sportolok is, tobb felet. Valakinek valami otlete van esetleg? Minen normalis segitseget nagyon szepen koszonok! 27/N

2013. márc. 27. 20:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon erdekes a valaszod, jo ertelemben. Mert ez is bennem van, hogy csak 'bebeszelem magamnak' az egeszet. Ezert is irtam ki ide, mielott megrohamoznek egy orvost. :) Az, hogy a tuneteket bebeszelem magamnak, az nem szo szerint ertendo, mert valoban elojonnek, viszont abban maximalisan igazad van, hogy 90%ban akkor jonnek elo, ha nem vagyok leterhelve agyilag, es ettol olyan, mintha kikapcsolna az agyam, mert semmi inger nem eri, nem dolgoztatom. Imadok elfoglalt lenni es igazan bonyolult dolgokat csinalni a munkahelyemen, mert ezek motivalnak es olyankor lenyegesen jobbak az eselyeim, hogy nem jon elo ez a tompasag. Az, hogy elaludtam-e, szinten jo kerdes, es tudom, hogy borzaszto hulyen hangzik, de nem tudom kizarni, hogy nem. Nekem nem egyszeru par masodperces 'bealvasnak' tunt, de lehet, hogy pont azert, mert annyira rovid ideig tarott, plusz munkahelyen, fenyben, munkatarsak kozott stb.. most biztos hulyenek is tunok :)

A vervetel ma lett volna, de tulora miatt le kellett mondanom. Viszont hala istennek az utobbi par napban teljesen jo velem minden, ugyhogy egyelore nem kerek uj idopontot. A tobbit meg majd meglatom.

Nagyon koszonom a valaszaidat, igazan hasznosak voltak! Ha barmi valtozas lenne, valoszinuleg ismet felkereslek. :) Koszonom meg egyszer!

2013. ápr. 10. 20:45
 12/12 anonim válasza:
Meglehet az is hogy nem fizikai dolog , hanem lelki kimerultseg... egy ido utan nem birjuk a sok stresszet , aggodast , es ez nagyon kimerithet... ilyenkor jo lenne elgondolkodni a dolgok , elmenni valahova csaladdal , baratokkal es lelkileg megtisztulni...
2013. szept. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!