Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ráestem a térdemre. Mi lehet...

Ráestem a térdemre. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tesi órán kosaraztunk. Sprinteltem a labdával, a társam ellökött és teljes súlyommal ráestem a bal oldalamra. Azóta a térdem nagyon fáj. Nem tudok leguggolni, olyan érzés, mintha el akarna szakadni az izmom v. valami ín... de csak a ballal van gond.

Tud nekem valaki segíteni?


2013. márc. 28. 11:33
 1/3 anonim válasza:
nekem nagy tapasztalatom van ebben, mivel mind két térdem már kiment és a bokám is csúnyán eltört. Én azt javaslom neked, hogy egy hét ágy, orvos, és ha valamire való orvoshoz kerülsz (nem úgy, mit én) akkor gipszbe rakják a lábad. Vedd komolyan, mert nekem ezért kellett abbahagynom a táncolást, és nem a régi egyik térdem sem. Lehet hogy neked is kiugrott, vagy csak meghúzódott egy izom, de ne gugolj ne is próbáld. Nyújtott helyzetbe pihentesd, párnával ki is bírod pöckölni.
2013. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*egyik térdem sem a régi :DD
2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megértem, nekem is van tapasztalatom a bokámmal... de szerintem annyira nem súlyos a helyzet, vagyis járni tudok és nem is sántítok, csak a hajlítás esik nehezemre. de valószínű orvos lesz belőle.
2013. márc. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!