Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj lehet a hallásommal?...

Mi a baj lehet a hallásommal? Hogyan tudok javítani ezen?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok. Minden reggel kb 25-30 percet buszozok és közben fülhallgatóval hallgatok zenét. Nem hangosan kb. átlag hangerőn. Otthon ha anyum szól valamiért néha nem hallom meg (akkor sem ha mellettem áll). Mit tegyek? Néha csak azt mondom az ilyen esetekben hogy: Bocs de egyszerre csak egy dologra tudok figyelni. Szóval azzal lehet a gond hogy tényleg csak nem bírok egyszerre két dologra figyelni(pl. TV és anyum beszéde)vagy valami komolyabb baj van? Anyum már hallásvizsgálatra akar vinni hogy biztos minden oké-e. Nagyon félek de talán tényleg lehet valami baj!! Mit tegyek? Házi gyógymódok, praktikák?? ://

2013. márc. 28. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Átlag hangerőn mit értesz?

A mostani kütyüm papírjára az van írva, hogy a hangerőt úgy kell beállítani, hogy a leghalkabbról indulsz, és viszed felfelé, és mikor érthetően hallható, akkor megállsz.

Ezen a hangerőn kell maradni, pl buszozáskor is

meg a kedvenc zenédnél is.

Továbbá, ha már hosszabb ideje hallgatod, akkor halkabbnak érzed, és akkor is hangosítanád, de ezt sem lehet.


Szóval, szerintem tuti, hogy nem jó hangerővel hallgattad buszon. Szerintem menj el a hallásvizsgálatra, legalább megtudod, hogy mi a helyzet.

Majd írj, hogy mi volt! :)

2013. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Átlag hangerőn azt értem hogy a telómon 30egységre vagy mire van beosztva a hangerőszabályzó. Én kb 10-15ön szoktam hallgatni. Lehet hogy az lenne a megoldás! Köszi a választ! :)
2013. márc. 28. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elolvasod amit irok, mert régi a kérdés, de egy próbát megér:D Szóval, mi lett? Voltatok vizsgálaton?:) Irsz privibe?:D
2013. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!