Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet javítani a távolra...

Mivel lehet javítani a távolra rosszul látó szemet? Kérlek írjatok ötleteket.

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemüveg, kontakt lencse, műtét.
2012. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is rövidlátó vagyok, és az előző hozzászóló válasza a legtökéletesebb. Vagy megbarátkozol a szemüveggel (én ezt hordom, sokak szerint nagyon jól is áll:D), vagy kontaktlencse ha nagyon zavar a szemüveg, illetve olyan ismerősöm is van, aki műtétre vállalkozott. A műtéttel csak az a probléma, hogy előtte megvizsgálják, a szemedet lehet-e alávetni ilyesminek, úgy tudom az emberek úgy 50%-ának nem javítja meg a szemét a műtét.
2012. dec. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én olyasmire gondoltam, mivel azt mondták, hogy vannak ilyen "szemtornák" és azzal javulhat. Azt én is tudtam h kontaklencse, szemüveg meg szemműtéttel is lehet, de valami természetes módra gondoltam. Meg hát sajnos nem mindenki milliomos, hogy szem műtétre menjen.
2012. dec. 4. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!