Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen hajhullás...

Nektek milyen hajhullás elleni "szer" jött be?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon hullik a hajam, nincs semmilyen szervi oka, a fodrász pedig mindig azt mondja, hogy ugyan, ez csak azért van mert tavasz/ősz vagy akármi van... próbáltam már különböző hajszeszeket, most 2 hete kovaföld kapszulát szedek (még nincs változás) nálatok mi jött be?

(voltam orvosnál, onnan tudom hogy nincs szervi oka)


2013. márc. 28. 16:30
 1/3 anonim válasza:
Ismerős a probléma, nekem is mindenféle szervi probléma nélkül szörnyen nekiállt hullani a hajam. Szedtem vitamint, ittam több vizet, semmi. Nekem a ricinusolaj vált be. Bolti hajpakolásba (4 kiskanál), dm-es babaolajba (3 kiskanál) keverek 2 kiskanál ricinusolajat, ezt felkenem a száraz hajamra mosás előtt, felgumizom, néha zuhanysapkát is teszek rá. Annyi ideig hagyom rajta, amennyire éppen ráérek, ha 45 percre, akkor addig, de volt, hogy egy éjszakát is rajta hagytam. Utána ugyanúgy mosok hajat, mint szoktam és a hajhullásom abbamaradt. Rengeteg babahajam nőtt, és gyorsabban is nő a loboncom. Egy próbát megér :)
2013. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú jól hangzik, nagyon köszönöm a tanácsot! Ki is próbálom az ünnepek után :)
2013. márc. 29. 10:00
 3/3 A kérdező kommentje:

A bolti hajpakolás alatt mit értesz? Bármilyent?

Bocsi az értetlenségemért, de ezt úgy értetted, hogy vagy pakolásba, vagy babaolajba, vagy mindkettőbe egyszerre? Nehogy összeállítsak valami kotyvalékot amitől leég a maradék hajam :)

2013. márc. 29. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!