Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrántottam a nyakam, azóta...

Megrántottam a nyakam, azóta fáj, alig birom forgatni, nem tudom a fejem egyenesen tartani. Orvoshoz szükséges menni?

Figyelt kérdés
Annyira fáj, hogy nem tudom csak kicsit ferdén tartani a fejem, illetve az egyik irányba is csak nagyon nehezen tudok nézni. Magától elmúlhat, vagy szükséges orvoshoz menni vele?
2012. nov. 9. 16:53
 1/2 anonim válasza:
100%
nekem is volt ilyesmi, nyilaló fájdalom jelentkezett, ha az enyhe ferdén tartáson változtatni akartam. Emlékeim szerint egy egész napot kínlódtam vele. Amikor rádöbbentem, hogy értelmes tevékenységet így nem lehet végezni, akkor lefeküdtem és egy egész estét végigszenvedtem. de másnapra elmúlt. de az alvás kínkeserves lesz. szóval szerintem idegbecsípődés, ami magától elmúlik. fájdalomcsillapító, plusz egy nap pihi és el fog múlni. jobbulást.
2012. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 shoona:D ***** válasza:
ez egy gyakori jelenség...de sokáig eltarthat amíg elmúlik(nekem a leghosszabb 2hétig tartott),úgyhogy ha tényleg ennyire rossz lehet érdemes lenne elmenni orvoshoz :9
2012. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!