Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy ha a medence...

Normális az, hogy ha a medencecsontomra teszem a kezem, minden lépésemnél kattanik egyet? 16/L

Figyelt kérdés
Ha nem,akkor mi lehet ez? Mit csináljak vele?

2013. márc. 28. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg nem kéne de én is kattogok. a térdem, néha a csípőm is. 20l.
2013. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jutott eszembe,hogy sokszor szoktam úgy spárgát csinálni (nem angol spárga) hogy nem melegítek be...Attól nem lehet?
2013. márc. 28. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne spárgázz bemelegítés nélkül!


Szerintem menj el ortopéd orvoshoz. Előfordulhat, hogy sekélyebb a csípőízületi vápád, amitől a combcsont feje kiugrik meg vissza, és ezért kattan. Ezt a vizsgálat kimutatja. Ez nem betegség, hanem állapot, amitől nem kell megijedni, hanem tanácsot kell kérni az orvostól, hogy hogyan kell élni vele. Például nem spárgázni hideg izmokkal. :-) Helyes életvitellel ez karbantartható, és megelőzhetsz vele egy ficamot vagy egy rondább kopást, ami megkeseríti az életedet.


És igyál meg naponta minimum két litert, az kell az ízületeknek is.

2013. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy ortopéd orvost. :)
2013. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!