Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan fura kiütések vagy,...

Olyan fura kiütések vagy, foltok jöttek ki a bőrömön, nem tudom mi lehet ez. Olyan mintha száradás lenne, zuhanyzás után viszket eleinte egy volt most már több is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
nem fertőző mert párommal élek és akkor már ö is ilyen lenne hisz már lassan egy hónapja jelent meg az első. mostanában a többi.lehet allergia?
2013. márc. 30. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ekcéma? Szerintem nézesd meg egy bőrgyógyásszal, oda nem kell beutaló, max. időpontot kell csak kérni.
2013. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom,soha nem volt ilyenem.az lesz mert már idegesít.csak a taj kártyám meg elhagytam egy hete de dolgozom így nem volt időm orvoshoz fordulni.meg én Gyálra tartózóm és a 6 kerületben lakok albérletbe nem akartam oda ki utazni ez miatt. itt nem fogadna bőrgyógyász?
2013. márc. 30. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudom, szerintem hívd fel őket, mondd el mi a probléma, aztán csak eligazítanak...
2013. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!