Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3-napja nem tudok kakilni már...

3-napja nem tudok kakilni már mindent kipróbáltam zöldtea csipős kaja és semmi nem jó mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 17:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Mikor én nem tudok wc-re menni, karamelles tejet szoktam magamnak főzni: 5dl tejhez kb 2 evőkanál kristálycukor. A kristálycukrot elkezded karamellizálni és amikor még folyékony, hozzáöntöd a tejet szépen fokozatosan. Nekem eddig mindig bevált.


A beöntés tudományosan is egészséges dolog, nincs azzal semmi probléma. Méregtelenít és állítólag fogyaszt is. Szerintem is jobb, mint a hashajtó.

2009. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
a csemege ubi és tej.de ha langyos cukros tej is meghajthat.
2010. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

dinnye+tej kombináció,vagy ha ez sem menj be a korházba és adnak beöntést.

4-5 napnál tovább sose halaszd a dokit,mert minél később mész annál rosszabb lesz.

megkeményedik még jobban a széklet benned,sok káros hatása van ha pang a széklet,legrosszabb esetben bélcsavarodásod lehet.

irány a doki!

2010. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

1. Vagy reggel felkelés után langyos víz. Az is hatásos vagy a patikában kért kúpot. Úgy emlékszem lehet ilyeneket is kapni :)


2. A köldököd alatt 2 ujjnyival, a 2 ujjaddal masszírozd az alsó hasad ne túl erősen, de azért ne is simogasd, ez is szépen elindítja a bél működést.


3. Mozgasd meg magad, kicsit tornázz.


Más nem jut eszembe, ezek nekem hatni szoktak :)

2011. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szerintem igyál tejet rá szilvát,lekvárt,langyos víz,aztán ha nem lesz jobb fordulj orvoshoz de szerintem mindenképp menj orvoshoz csak elötte csináld meg ezeket
2013. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sajnos most nekem is ilyen bajom van:(

nem tudna valaki segíteni??

nagyon félek

2013. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!