Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok állandóan fáradt?

Mitől vagyok állandóan fáradt?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom, hogy már több éve nem volt egy olyan reggelem, hogy felkeltem és frissnek éreztem volna magam.A napjaim úgy telnek mintha csak álmodnék.A dolgok nem tűnnek valósnak és másnapra már nem is nagyon emlékszem, hogy mit csináltam az előző napon.Rendesen táplálkozom, szoktam mozogni is, és igaz, hogy néha hétvégenként a bulikba iszok de szerintem ez nem lehet akkora probléma. Szerintetek mitől van ez? Ti szoktatok így lenni?
2013. ápr. 1. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem az életmódodban van a hiba, például stressz, rossz időbeosztás, rendszertelenség stb, akkor érdemes keresni a szervi okát. Lehet akár egyszerű vashiány, de más, esetleg hormonális elváltozás is. Körzeti orvos segíthet.
2013. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg lehet nehézfém túlterhelés, elektromágneses térre való érzékenység, candida.
2013. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!