Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek holnapra beteg?...

Hogy legyek holnapra beteg? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Holnap 2 tz-t is írunk,de az égvilágon semmit nem tudok.Rossz jegyet pedig nagyon nem akarok kapni...valami ütős dolog,hogyan betegedjek le hirtelen,vagy mit mondjak?:D help!

2013. ápr. 2. 18:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%

én azt javaslom, hogy ahelyett, hogy a betegedésen járna az agyad, inkább arra fordítsd az energiád, hogy tanulj. sokkal több értelmes kisülhetne belőle.

az egészségeddel meg ne játszadozz...


költői kérdés: tulképp, hogy most volt 1hét szünet, mi a jó ... dolgot csináltál az alatt? a henyélésen túl persze....

2013. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
15%

én annak idején vagy hasmenésre fogtam vagy arcüreggyulladásra.

de ittvolt az egész szünet mértnem tanultál?! ha elb*sztad válalld a következményeket.

2013. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Menj ki a cigánytelepre és szitkozódj.
2013. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%
Fürödj meg, utána menj ki a szabad levegőre egy szál alsóban, maradj ott addig, míg meg nem száradsz. Ha ilyen hülye vagy, már bocs, megérdemled XD
2013. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
látogass meg,kezdődő tüdőgyulladásom van,biztos megkapnád
2013. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%

Higgy nekem, rosszabb utólag írni dolgozatot! Hanyadikos vagy?

Inkább kapcsold ki a géped, és kezdj tanulni. Most nem tanultál, nehogy azt gondold, hogy majd máskorra fogsz, amikor több tanulnivalóval is el leszel halmozva. Tapasztalat. Én bármennyire fáradt voltam, volt, hogy este 11-ig tanultam, és HAJNALI 3-kor felkeltem TANULNI!

Volt, hogy 4-5 körül is felkeltem. Igaz, estére fáradt voltam, de nem kaptam egyeseket. Ha meg ezt nem akarod bevállalni, akkor vállald be azt, hogy nem tanultál. Egy rossz jegy (ha csak nem állsz bukásra) nem fog sokat rontani az átlagodon. Nyilván a szüleid nem fognak érte megdicsérni, de ez is segít belátni a hibáidat, felelősséget vállalni a tetteidért! NE akarj beteg lenni, majd akkor amikor TÉNYLEGESEN beteg leszel, akkor vissza fogod sírni az egészséged!

15/L, 9-es vagyok

2013. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyukáddal, hogy elúsztál (nyilván ez egy állandóan lusta, nem tanuló gyereknél nem feltétlenül működik), szeretnél holnap otthon maradni és inkább még tanulni.

Én igazoltam már ilyen esetben a gyereknek egy-egy napot, de tény, ő nem rossz tanuló, akinek csak a semmit nem csináláson jár az esze.

2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
"itt volt a szünet miért nem tanultál..." -kedves hozzászólók, egy gyereknek nem lehet más dolga a tanuláson kívül? Szerencsések voltatok, és jó gyerekkorotok volt, ha csak a tanulás volt a feladatotok, gondolom doktori v.professzori végzettséggel nyomjátok itt a szöveget... Honnan tudjátok, hogy pl. nem-e történt a családjában olyan dolog, akár baleset, vagy akármi, amiért egyszerűen nem tudott felkészülni, miért kell egyből lecseszni? Nem kell egyből a rosszra gondolni, nem vagyok naív, de akkor is...
2013. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%

kedves 8as válaszoló... mellébeszélsz és ezt te is pontosan tudod... és a kérdező is tudja pontosan, hogy lustaság miatt... ha nem amiatt lett volna, nem kérdezte volna ezt, gondolkozz...


a végzettséghez csak annyit, hogy nem a végzettség számít... a gyereknek meg jó setben van egy szülője... de nyílván, ha a fb megy csak, ott nehezen lehet tanulni...


végezetül:


a 'nem-e' mint magyar nyelvtani szerkezet helytelen, hiszen az e szócskát mindig az állítmányhoz csatoljuk, s a nem önmagában nem állhat állítmányként a mondatban... csak egy észrevétel...

2013. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Tudom, hogy már nem érdekel ez a válasz, de tényleg! Miért nem hagyjátok őt élni? Én is most a gyerekkoromat élem, és minden felnőtt csodálkozik, hogy a gyerekek miért csak lustálkodnak a szobájukban? 1. Mindenkinek kell szabadság 2. Baszk* komolyan, ti mindig kitűnő tanulók voltatok? 3. és egyben legfontosabb tény, hogy a suli nem csak az időt, de az összes energiámat is elveszi, már 6 óra után hulla fáradt vagyok, és ez nem (csak) a nampi 2 óra tesitől van... Ti felnőttek mondjátok 6 óra az semmi, mi 18 órát dolgozunk, aha a gép előtt... Mi meg egész nap fel, alá, keresztbe kasul rohangálunk, tanulunk, és még csodálkoznak, ha rossz jegyet kapunk, egy kis pihenőt, lehetne tartani? Mert az a 15 perc lós**** sem ér! És képzeljétek,nem minden gyerek ül ott a gép előtt és facebookozik, valamennyi tanul is (szerencsés alsósok ...)
2014. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!