Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg holnapra?...

Hogyan legyek beteg holnapra? (fejfájás, láz)

Figyelt kérdés
Hogyan legyek beteg? Suli ügyben. A szülőket nem lehet rá venni, hogy adjanak igazolást és a kamuzás se jön be. Betegnek kell lennem!
2013. jan. 2. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Zabáld magad tele, reggelre tuti a hányás.

De miért akarsz beteg lenni? Inkább menj iskolába.

2013. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Hányj ma este vagy holnap reggel. Szerintem így nem küldenek iskolába, bár nem vagyok híve a lógásnak de 1-1 ilyen napból nem származik katasztrófa, ha nem a haverokhoz szökdösöl:)
2013. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
reggel elmész iskolába, de az iskolába már nem mész be. csatangolsz valamerre azt szépen hazamész. ha ez beadható
2013. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogy legyek lázas?
2013. jan. 2. 23:43
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Lázas sehogy, de én azt csináltam, hogy a homlokomat a radiátorhoz tettem, utána a szüleim adtak lázmérőt, hopp bele a melegvízbe. ennyi. de a hányás hatásosabb.
2013. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tesóval eggyütt megyek suliba, tuti beköpne :-(
2013. jan. 2. 23:46
 7/19 A kérdező kommentje:
A még nagyobb baj, hogy a szülők még ébren vannak
2013. jan. 2. 23:52
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyéb tipp?
2013. jan. 3. 00:06
 9/19 anonim válasza:
66%
ígyál sós vizet ha nagyon rossz akkor egy nagyobb kávés csészébe egy ek. só egy kávés pohár víz és megiszod ha úgy is undi vegyél elő egy szívószálat és azzal kissebbeket kortyolgass ha nincs szívószál akkor pedig kiskanállal cöppökkel iszogasd én ezt csináltam régen am most én is lázas vagyok de én nem direkt akartam :( borzasztó érzés :( ne akarj lázas lenni de ha te minden áron...ám legyen ( bocs hogy későn válaszóltem)
2013. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 B42 válasza:
68%
Reggel a kávédba rakj 1ek sót idd meg 1-2 óra mulva tuti láz hallottam h egyél krétát de az nem mindíg jön be a kávébiztos az íze nem olyan borzasztó de azért még mindig undi reméllem hasznos :)
2013. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!