Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből lehet baja a páromnak?

Ebből lehet baja a páromnak?

Figyelt kérdés

Már 2 hete beteg.Lázas,köhög,fújja az orrát,éjszakánként nehezen alszunk,mert vagy úgy köhög h majd meg fullad,vagy horkol az orra miatt.Idáig nem kezeltette magát,mert régebben se csinált semmit,megvárta míg kigyógyult (akkor még nem jártunk).De mostanra nálam betelt a pohár,vettem neki Coldrex tablettát,de mielőtt bevette,előtte kb másfél órával bett 1 algoflex-et,mert tegnap kihúzták a fogát és fáj(t) neki.

Azt szeretném tudni h lesz-e vmi baja h majdnem 1x-rre vette be őket?Összetevők miatt.Utána néztem,de ilyen jellegű gyógyszerre,mint a coldrex nem írt semmit :S félek h vmi baja lehet v csak túlságosan aggódom érte a megszokott tünetei miatt?Nem merek elaludni se,pedig jó volna,mert napok óta nem aludtam jól miatta.


2013. ápr. 5. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Erősíthetik egymás hatását,de odafigyeléssel szedhető együtt. Ha később is szükség lesz rájuk,inkább 2 óra különbséggel vegye be.
2013. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!