Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak szemölcs van a...

Alexandra8803 kérdése:

A páromnak szemölcs van a péniszén. Milyen kíméletes és gyors módszer van kiírtani? És nekem ebből mi bajopm lehet? Először csak egy volt, már 3 szemölcs éktelenkedik ott.

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Orvoshoz kell menni. És fertőző, szóval neked is lehetnek szemölcseid, ha elkapod. Márpedig igen könnyen el lehet kapni. Jó eséllyel már fertőzött vagy, ha éltek nemi életet. De nem mindenkinél jönnek ki a szemölcsök.
2013. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már hiába kérek védőoltást?
2013. jan. 15. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

A szemölcsök virus utján terjednek ,szaporodnak .

Mintha már találkoztam volna ezzel a kérdéssel.A lényege

tökéletesen ez volt.Én ugyan tudnék hatásos szert erre,de

nemi szervre nem merném a nevét ide irni .Ha ez kézen lábon lenne ,minden további nélkül.Vékony ott bőr nagyon ahol ezt használni kellene.Nem akarok ártani ezért,a bőrgyógyászt ajánlanám.Nem kell ezt halogatni ,mert egyre több lehet .

2013. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre nincsen védőoltás.Akár egy uszodában is összelehet ezt szedni .
2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az oltás akkor ér vmit, ha még nem fertőződtél meg, és a párodnak olyan típusú vírusa van, ami ellen véd az oltás.
2013. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a hpv elleni oltásra gondoltam, mert azt olvastam, hogy ezeken a területeken attól alakul ki szemölcs.
2013. jan. 18. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Először szépen derítsétek ki, hogy mi okozza a szemölcsöt. Utána az orvos (a bőr- és nemibeteggondozóban) majd megmondja, mit lehet tenni.


Usgyi a dokihoz!

2013. jan. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!