Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek sincs vakbélgyulla...

Szerintetek sincs vakbélgyulladásom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom miért,de én nagyon érzékeny vagyok minden vakbeles, hasfájós dologra.. Talán azért, mert mandula- és polipműtétem komplikációkkal járt.. Na mindegy, a "problémám" az, hogy kb tegnap óta, amikor felülök, leülök, elindulok, lefekszem stb. akkor egy enyhe nyílalást érzek a jobb csípőcsontom mellett egy csíkban..De csak maga a mozdulatnál.. Én inkább izom-, ínmeghúzódásra gyanakszom, ami elmúlik egy idővel.. De mi a ti véleményetek?

2013. ápr. 6. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre egyenlőre valóban nem mondanám,h vakbélgyulladás. Akkor viszont menj orvoshoz,ha ez nem múlik el,viszont társul mellé hasmenés,hányinger,esetleg hányás,hőemelkedés,láz.
2013. ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jha, és igazából most kellene megjönnie.. Attól is lehet? :S
2013. ápr. 6. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak úgy volt gennyes vakbélgyulladása, hogy nem volt se láza, se hányás-hasmenése..a hasa viszont nagyon fájt.

Nem mindegy, hogy szúrást, görcsöt, vagy fájdalmat érzel.

Ha nyílalást érzel, nem hinném, hogy vakbélgyulladás lenne, de a nyakamat sem tenném rá..

2013. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik tünetszegény vakbélgyulladás is(főleg felnőtteknél). De az azért nem jellemző.Ha felmerül a gyanú el kell menni orvoshoz.Ő megvizsgál és elküld laborba,ami pontosítja van-e vakbélgyulladásod vagy nincs.
2013. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!