Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok de még mindig...

14 éves vagyok de még mindig nem nőt meg a péniszem, és még spermám sincs valaki esetleg járt így?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok de még mindig nem nőt meg a péniszem a mérete nem változott 7 éves korom óta erekció elött 3-4 CM erekció beállta után 7-8 a heréim már elkezdtek nőni de spermám még nincs és szőrösödni is elkezdtem sokhelyen pl ott is valaki esetleg járt így ?? még mennyit kell várnom hogy már változzon ??

2013. jan. 23. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos ezzel semmi gond nincsen, vannak az előbb és később érő srácok, ezek szerint te a később érőkhöz tartozol.

Persze, sokan jártak így rajtad kívül, ezzel nincs semmi gond.

Amúgy ha már elkezdet nőni a heréd akk semmi gond, ezek szerint majd kb fél éven belül jön a többi dolog is.

Ja, írok priviben :)

Amúgy én is srác vagyok.

2013. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké kösz a választ :D
2013. jan. 27. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
menjél vissza tanulni!
2013. máj. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
44%

hmm... 3cm? most viccelsz a 2 hónapos unoka öcsémé is min. 4-5 cm!!!!! xD

biztos szexi lehet!! :P

2013. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!