Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami altató ami recept...

Van valami altató ami recept nélkül kapható? 15/F

Figyelt kérdés
Kérlek olvassátok el rövid leírásom. 15 éves vagyok, nyáron megyünk osztálykirándulásra. Egy elég csúnya dolgot eszeltünk ki. Az osztályfőnökünk italába altatót szeretnénk belekeverni. Nem azért mert vicces és mert szemetek vagyunk hanem azért mert mi éjszaka nem szeretnénk azt hogy a házunkba járkáljon mint tavaly egyszerűen kibírhatatlan állandóan minket figyel nem tudunk még bulizni sem. Ezért azt szeretnénk ha el fáradna. Van valami folyékony altató, vagy akár tablettás ami recept nélkül kapható? Kérlek segítsetek. Köszi
2013. ápr. 6. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nincsen, hál istennek! az ilyen kis gyökereket pedig, mint ti vagytok, úgy megverném, mint a szódás a lovát.


döbbenet, komolyan.

2013. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké. Ásd el magad nem vagyok rád kíváncsi -.-"
2013. ápr. 6. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Totál mindegy, kíváncsi vagy-e, nincs ilyen szer. Úgyhogy hepciáskodhatsz, de akkor sem lesz.
2013. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig van. Igaz nem folyékony de találtam egy jó altatót ami üdítőben feloldódik, szal ennyi vagy;) Ha meg valami problémád van ne ott a gép előtt ugass hanem itt a pofám előtt te senkiházi:@
2013. ápr. 6. 11:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaa. És azt gondolom mondanom sem kell hogy le vagy pontozva;))))
2013. ápr. 6. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Meséld el nekem, te nagyfiú, hogy akkor mit csinálsz, ha az osztályfőnököd az altató valamelyik összetevőére allergiás, és lesz valami komoly baja? Ugyanis nem hiszem, hogy tudjátok, az ofőtök mire allergiás, mit bír a szíve, stb. Az, hogy valami recept nélkül kapható, nem azt jelenti, hogy veszélyes.


Remélem, bár ne adja isten hogy így történjen, ha mentő viszi el is lesz ekkora szád, és felnőtt módjára vállalod a dolgot, hogy kvázi megmérgezted. Az ofőd előtt, a szüleid előtt, a suli előtt, ahonnan persze repülsz majd. Jó szórakozást!

2013. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*nem veszélyes
2013. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy. Már jelentve is vagy;)))) oké akkor nem adunk neki altatót. Most boldogak vagytok? ha tényleg ennyire veszélyes ak inkább hagyjuk.............
2013. ápr. 6. 11:43
 9/11 anonim ***** válasza:

húúú, jelentsél :D innen látszik, hogy mennyire gyerek vagy.


Figyi, nekem aztán tök mindegy, hogy elkábítod, vagy nem, ha már megfordult ilyen a fejedben, mindent elmond rólad. Szüleid mit szólnának, ha nekik tennél fel ilyen kérdést?

2013. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szanalmas hogy mekkora egy idiota vagy oszinten kepes lennek a sz@rt is kiverni beloled ...ekkora hulyeseged nem is iskolaban lenne a helyed hanem bolondok hazaban
2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!