Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb altató,...

Melyik a legerősebb altató, ami recept nélkül is kapható?

Figyelt kérdés
Mostanában az életem egy kissé...idegörlő lett. Nem tudok elaludni,vagy ha elalszom akkor rémálmaim vannak. Én csak szeretném magam normálisan kialudni. Próbáltam már a Hova tablettát és a Valeriana-t is,de sajnos nem használtak. Előre is köszönöm.
2009. ápr. 19. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kalapács.
2009. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a homeopatás Sedatif PC-t javaslom neked. Ez enyhe nyugtató és nagyon hatásos. Természetes alapanyagokból van, nem lehet túladagolni, nincsenek mellékhatásai, nem szokja meg a szervezeted, és más gyógszerekkel is lehet egyidejűleg alkalmazni. Bármelyik patikában megvehető és a DM-ben is vettem már. Az árára nem emlékszem. De a legjobb lenne, ha a problémáidat tudnád kezelni és kiegyensúlyozottan élni az életedet. Persze tudom ezt könnyű mondani. Az előttem szóló barommal meg ne foglalkozz.

2009. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kifogom próbálni. A problémáimat is próbálom megoldani,de tényleg nem túl egyszerű. De igyekszem... Az 1. válaszoló pedig,ahogy te is írtad 1 barom. Nem is tudom,hogy miért válaszol,ha csak ilyen hülyeséget tud írni. -.-" na mind1... mégegyszer köszönöm a 2. válaszolónak
2009. ápr. 20. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem könnyű tanácsot adni altató ügyben,mert ami másnak használ, neked nem biztos. A legjobb mégis az szerintem, ha szakembertől kérsz tanácsot.
2009. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!