Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez idegbetegség?

Ez idegbetegség?

Figyelt kérdés
Állandó feszültségben vagyok, a szemembe az ideg rendszeresen rángatózik van amikor már annyira hogy bedagad a szemem és fáj. Folyamatosan remeg a kezem amikor pedig valami aprósággal is felhúznak ökölbe szorítom a kezem ilyenkor a körmömmel belehasítok a tenyerembe és sebeket okozok, de ezt ilyenkor nem érzem. Apróságokkal is annyira fel tudnak húzni hogy török zúzok körülöttem olyankor. De ilyenkor le sem nyugszom, inkább úgy érzem, hogy csak telik bennem a düh, mintha egyre több lenne. Ha valami nem úgy jön össze ahogy terveztem, egy kicsit is eltér, idegrohamot kapok. Ha pedig van egy csendes pillanatom, és végig gondolom a rossz dolgokat amik történnek velem, rájövök mennyire elegem van mindenből és minden ok nélkül elkezdek sírni. Egyszerűen nem bírom elviselni már a barátaim társaságát, lassan már a páromét sem..

2013. ápr. 8. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Ez vélhetően idebetegség.
2013. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!