Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire idegbeteg?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar felkapom a vizet,már a párom is mondta,hogy ezt nem lehet kibírni. Ha valami nem úgy sikerül ahogy akartam akkor kiverem a hisztit, utána meg persze bűntudatom van. Meg csapkodok meg megszorítom őt :( meg legszivesebben földhöz vágnám a seggem,de nem segít semmi :(

A helyzet az hogy nagyon beteges vagyok, 1,5 éve állandóan hüvelyi betegségem van vagy felfázok. És most is már az 5. gyógyszert kapom és nem segít mert ugyanúgy meg van a fertőzés.

A szüleimnek nincs idejük rám, nem foglalkoznak velem valami túlsokat :/ Otthon nincs kivel beszélgetnem. Van nagyon sok családi problémám is ,meg egy igaz barátnőm sincs akivel tudnék beszélni.

Ezért mindig a páromra akaszkodok,és nem hagyok neki teret. De egyedül annyire rossz.

Sportolni szoktam járni,bár most műtötték a kezemet ( azt is betegség miatt) így most nem tudok menni.

De kikészít hogy nem tudok meg gyógyulni,és a párommal sem lehet normális szexuális életünk :@


Segítsetek,nem akarom h szakítsunk miattam, ő kitart mellettem,de nem akarom kínozni.

Mit tegyek ? Nem akarok idegbeteg lenni :'(

18/L



2012. okt. 11. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet elneveltek gyerekkorodban. Nem tanítottak meg arra,hogyan fejezheted ki az érzéseidet,akaratodat megfelelő módon. Hát tényleg rádférne egy jó barátnő!

Honnan tudnál szerezni,volt iskola egyéb...? Tényleg nincs senki? Lehet csak valakivel fel kéne újra venni a kapcsolatot egy régi barátnővel! próbáld meg

2012. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Falusi vagyok,és itt tényleg mindenki Ribanc.. tényleg senki nincs aki lehetne... megpróbáltam mindent, volt a szomszéd városban egy barátnőm de ő is elribancosodott, én meg inkább fiúsabb lány vagyok,és nem tudok kijönni nyafogós csajokkal :/
2012. okt. 11. 20:44
 3/13 anonim ***** válasza:

"Falusi vagyok,és itt tényleg mindenki Ribanc.. tényleg"


No látod. Ezért nincsen neked barátnőd. Mindenkit ribancozol, pedig te meg lábasjószág szintjén vagy.. .

2012. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen vagyok/voltam (a fogamzásgátló csak rátett egy kellően nagy lapáttal a hisztikre), próbálok leszokni róla, pont azt érzem, amit leírtál, hogy melletted van a párod, de közben kínozni se akarod azzal, hogy ilyen vagy. Én is sokat betegeskedem (mondjuk olyan 60-70%ban nekem pszichés :/), de minden este úgy fekszem le aludni, hogy jobban leszek, meg fogok gyógyulni, el fog múlni, és kezdem azt gondolni, hogy tényleg csak hinni kell benne :) nem mondom, hogy varázsütésre történik csoda, de mikor pl érzem, hogy felcsattannék, magamra erőszakolom, hogy előbb gondolkozom, aztán beszélek. Nem mindig jön be, de igyekszem tartani magam. mindenesetre azt érzem, hogy nekem van a világon a legtürelmesebb barátom :D az utóbbi kb két és fél évben annyiszor jártam orvosnál, hogy már viccelődtünk is vele, hogy a nőgyógyász a legjobb barátom :) de most nagyon jó orvosom van, akkor is meghallgatott, mikor kb depressziósnak éreztem magam, mert egyszerűen úgy éreztem, hogy minden bezárul körülöttem, elmenekültem a barátaim elől (csak a szüleimet - őket is nehezen - meg a barátomat tudtam magam mellett "elviselni"), és közben azzal ostoroztam magam, hogy miattam minden tönkre fog menni. Úgyhogy semmiképp se zárulj be, ha a kezed jobban lesz, mindenképp menj vissza sportolni, az rengeteget számít :)

Remélem valamennyit tudtam segíteni :)

22/L

2012. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Legyen valakid, barátnő, szülő, a párod, vagy ha más nincs, akkor akár egy kutya, cica, akinek elmondod a problémáidat. Mielőtt robbannál számolj el 10-ig, hogy kicsit átgondold. A sport közösségbe járás, hobbi, elfoglaltság is sokat segít. Ha az egészségi problémád megoldódik, akkor a feszültség is csökken. Vannak gyógynvények, természetes anyagok, amik káros mellékhatások nélkül oldják a feszültséget. Erősítsd meg az immunrendszeredet gyógynövényekkel, vitaminokkal. Az állandó felfázásra jól használható pl a tőzegáfonyát is tartalmazó stabilizált aloe vera ital. Ha privátban megírod, hogy milyen hüvelyi betegséged van, lehet, hogy arra is tudnék ajánlani valamit. Ha már 1,5 éve tart eredménytelenül a kezelésed, akkor nem is csodálom, hogy feszült vagy. Elolvastad a szedett gyógyszerek mellékhatásait? Lehet,hogy azok okozzák a feszültséget is. Próbáld ki a gyógynövényeket, sokat segíthetnek.Miért kellett megműteni a kezedet?Mit szoktál sportolni?
2012. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A beteg meggyógyult!
2012. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A ribancot úgy értem,hogy ha felhívom az ismerősömet h jöjjön el egy kicsit beszélgetni,akkor aztmondja h menyjünk kocsmába, jó kimegyek, és ott meg igyunk... de az nem megoldás, és nem tudok velük beszélgetni a problémáimról,mert onnantól kezdve lese szarnak.. lehet a ribanc nem a megfelelő szóhasználat volt, csak a félre értés miatt.

Sajnos már annyira elhatalmasodott rajtam ez az érzés, h 1 hete alvászavarokkal küszködöm, nem tudok aludni ,és annyira depressziós vagyok :( elkezdtem szedni magne b6-ot talán nem vagyok annyira ideges, de sajnos aludni nem tudok, beteg vagyok még mindig.. és szüleim sem foglalkoznak velem, párom dolgozik,ő sem tud itt lenni, barátnőt PRÓBÁLTAM keresni,de akik akadtak azok nem mint barátnőnek akartak,hanem havernak,akivel kilehet menni inni :( olyannal tényleg nem találkoztam még aki a barátnőm akart volna lenni,és ezt a párom tudja a legjobban bizonyítani :/

nagyon gyengének érzem magam érzelmileg :( mit tegyek?

2012. okt. 18. 11:22
 8/13 A kérdező kommentje:

a kezemet azért műtötték mert a hónaljamban tejmirigy volt ,és elrákosodhatott volna.

már elkezdtem járni sportolni,de egyszerűen nem jobb :/

2012. okt. 18. 11:24
 9/13 A kérdező kommentje:

és még a casjokról itt, én fiús lány vagyok,a 30 centis sarkakban tipegő csajokkal nem tudok beszélgetni,egyszerűen nincs témánk,

volt itt egy barátnőm,bár rá se számíthattam mindig,de örültem h van vki, most pár hónapja,már ő is elkezdett pláza cicaként viselkedni :/ és már nem tudok vele kijönni :/

2012. okt. 18. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Vidéki kocsmában csaj van a legkevesebb. Nekem elhiheted. Mellesleg, a cigivel hogy állsz? Mert az többet árt, mint a kocsmázás
2012. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!