Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Károsodott volna a hallásom?...

Károsodott volna a hallásom? Helyrefog jönni vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már vagy 3-4 napja betegeskedek és észre vettem mintha be lenne dugulva a jobb oldali fülem. De mégis mint ha nem dugulva lenne hanem csak mélyebben hallok vele! És őszintén bevallom meg ijedtem! Hogy ha a szüleim suttognak este és bedugom a jobbik fülem akkor olyan tompán hallom őket! Meg mondjuk hogyha feljebb veszem a TV-n a hangerőt akkor is ugyan úgy nem hallom olyan szépen a magasabb hangokat mit a jobban halló fülemmel! Mi lehet ez? A mostani megfázásomnak a szövődmény? Mert amúgy akkor kezdődött amikor elkezdődött a betegségem!és ha nem múlik menjek fül orr gégészhez, és ott mit fognak velem csinálni? Igazság szerint be vagyok tójva mert csak 15 éves vagyok és már probléma lenne a hallásommal?

2013. ápr. 8. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a betegség húzódott rá a füledre. Ha a betegséggel együtt nem múlik el a hallásprobléma, akkor érdemes elmenni dokihoz.
2013. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE az úgy lehetséges hogy nem bedugulva van a fülem hanem csak rosszabul hallok vele?
2013. ápr. 8. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el fülészhez, és minél előbb.

Lehet akár gyulladásos folyamat is. Nekem volt olyan, hogy szinte semmit sem hallottam, és 1,5 hét alatt rendbe hozták.


Nem fáj sehol sem?

2013. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha ásítok akkor mint mintha cuppogna akkor kicsikét fáj de nem egy nagy fájdalom és szinte azonnal el is múlik. Meg néha be-be sípol de az kegyetlen! De az is hamar elmúlik.
2013. ápr. 8. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet fülkürtelzáródásod is.

Menj el fülészetre. Ha sima "dugulás", kipucolják, ha gyulladás, akkor kikezelik. Hamar túl lehet rajta lenni.

Egyébként ha végképp nem akarsz elmenni, patikában is vehetsz fülcseppet. De inkább a doki.

2013. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!