Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszem eltávolítására mik a...

Tyúkszem eltávolítására mik a ajvasolt módszerek?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja jelent meg a lábujjim alatt.Először 2 hétig raktunk rá tapaszt de semmit nem segített.Apu azt mondta kiszedi ollóval nem engedtem(mivel nem hinném hogy ért hozzá),azóta sajnos nem lett vele foglalkozva és már eltűnt a közepe teljesen kemény,még mindig fáj ,de azért elviselhető.

Próbálkoztam már hogy föláztatom egy órán keresztül áztattam de semmit nem puhult:SS

Anyu azt mondta el kell menni bőrgyógyászatra és kivágják:'(

Én nagyon félek ez biztos jó ötlet????

Abban sem vagyok biztos hogy tyúkszem mivel nincs közepe.

Ha teszek föl képet valaki meg tudja mondani??



2013. ápr. 9. 16:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

és a lefagyasztásnál kiszedte egészben?és nem is éreztél semmit??abba benne lennék,és ha 2 napig nem mehetek sehova az is ó mert legalább nem kell suliba menni:)

bórgyógyászaton ezt a fagyasztásosat lehet kérni?

2013. ápr. 10. 15:01
 12/16 anonim ***** válasza:

A fagyasztás azért jobb, mert gyökerestül megszűnteti a problémát, azonban a kivágásnál, ahogy már mondtam, a vérrel elterjed, sőt lehet, hogy ott marad egy kicsiny gyökérdarab, amiből újra kifejlődik a következő tyúkszem. Annyi volt, hogy felfeküdtem egy asztalra hassal, a doktornő ilyen nagy tartályban hozott folyékony nitrogént (-193 fokos) és lefagyasztotta vele. Akkor nem éreztem semmit, utána fájt, mikor kiolvadt. 2 napig nehezen tudtam ráállni arra a talpamra, de utána semmi gond nem volt. Meg írt fel gyógyszert.

Hát, nem tudom, hogy bőrgyógyászaton kérheted-e. Nem úgy ismerem mostanában a kórházakat, hogy a beteg mondja meg, hogy mit csináljanak vele... Maximum magándokinál. Ha megteheted, inkább magánorvoshoz menj, sokkal jobban megéri. :)

2013. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak egyfolytában szemölcsről írtok. Ugyan jó lenne tudni az van-e,v. tyúkszem. A kettő egészen más. A kezelése is. Ezért lenne jó,ha megmutatnád orvosnak.
2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most voltam orvosnál és azt mondta hogy szemölcs és írt föl ecsetelőt szóval remélem ez használni fog
2013. ápr. 11. 19:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha rendesen használod biztos,de türelem kell hozzá.Sajnos legalább 2-3 hét mire elmúlik.Az a lényeg,h ami kifehéredik és felpuhul azt finoman kapargasd le,úgy,h ne vérezzen.Így előbb-utóbb "kifordul"szépen magától.
2013. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor én először voltam, nekem is krémet adott. 1 hónapig használtam, semmit nem hatott.
2013. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!