Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Púposság ellen valami jó...

Púposság ellen valami jó tornagyakorlatok, bevált módszerek? Nem akarok púpos, hátfájós lenni.

Figyelt kérdés
Anyukám is az és tesómon is kezd látszani. Én úgy látom már rajtam is. Gyógytornára nem járhatok, nincs se időm és már túl öreg is lennék hozzá 20 felett. Valami itthon elvégezhető tornagyakorlatokat tudtok? Találtam neten párat, csinálgattam is de jó lenne bővíteni.Úszni nem tudok és félek is a vízben, lovagolni sem mert félek a magasban.
2013. febr. 23. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Időd arra van, amire akarod. Nem kell minden nap járni, a közbeeső időben gyakorolhatod azt, amit ott csináltok.
2013. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez csak a baj, amiért nem járok gyógytornára. A városban beutalóval lehet menni. Nekem jelenleg nincs gerincferdülésem, sem egyéb orvosi problémám hogy járhassak. Gyerekeknek van tartásjavító torna is, de oda meg már öreg vagyok. De a legtöbb ilyen óra ami felnőtteknek van, az is munkaidőben van.
2013. febr. 23. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A torna mellé még valami:feküdj sokat padlón.Egyenes tartásra kényszeríti a hátat, ráadásul nagyon kényelmes, nekem hátfájás ellen is bevált.
2013. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!