Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem érdekli...

Mit csináljak? Nem érdekli anyát, hogy beteg vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap óta fáj a torkom,fáradt vagyok folyamatosan, hőemelkedésem tuti van.. és reggelről szerintem lázam is volt.. De anyát nem érdekli, hazaért ma a munkából tudta,hogy nem vagyok jól.. Délután lefeküdtem aludni még mindig nem vagyok jobban .. és meg sem nézte,hogy van e lázam vagy valami .. Meg sem kérdezte,hogy vagyok.. Orvoshoz nem akarja, hogy lemenjek mert ne hiányozzak. Pedig ebben a félévben még nem is hiányoztam, előzőben is alig.. Mit csináljak? :/

2013. ápr. 9. 19:48
 1/10 melike11 ***** válasza:
100%
Előszőr is mérd meg a lázad ha csak hőemelkedésed van akkor nincs komoly gond.Algopirint vegyél be vagy neo citránt igyál vagy szopogass strepsilst.Ha 38 felett van akkor irány az orvos.
2013. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vettem be és itta már, de nem lett jobb..
2013. ápr. 9. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha betegnek érzed magad szerintem mindenképpen orvos, mert ha még nincs is 38 jobb megelőzni akármivel, mint, hogy rosszabb legyen és több hétre ledöntsön.
2013. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De anya nem engedi,hogy le menjek.. Szerintem azt hiszi,hogy semmi bajom.. vagy nem tudom
2013. ápr. 9. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Mérd meg a lázad, ha lázas vagy akkor óvatosan hűtő fürdő, hideg vizes borogatás.

Igyál sok folyadékot. Torokfájásra egyél mézet, fokhagymát, negrot, strepsilst vag yvalami hasonlót szopogass. Este fürdés után igyál egy neo citránt és bújj be két takaró alá, reggelre kiizzadod.

2013. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
szeretethiányod van? Miért nem mondod ezt meg anyádnak?
2013. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Orsóó válasza:

Sok víz kicsim,ahogy mások is mondják és böjt,vagyis csak gyümölcsöt és zöldséget egyél most.

Sajnos anyukád valószínűleg annyira túl van terhelve és annyi gondja van,amikről nem is tudsz,hogy nem tud odafigyelni rád...

2013. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bojt az jo tanacs. Csontleves, sok alvas (lehetoleg ejszaka, sotetben minimum 9 es fel ora), C vitamin es nehogy csak gyumolcsot meg zoldseget egyel, az segiteni nem fog. Inkabb zsiros husokat. Nem viccelek.
2013. ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy vagy? Volt lázad, vagy végül elmentél suliba?

Amiket előttem írtak azokat tudnám csak én is javasolni

2013. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál... :)
2013. ápr. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!