Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy anya azt mondja a...

Amikor egy anya azt mondja a beteg gyerekére aki épen az apánál van, hogy nem akarja látni mert estére programot szervezett az aktuálissal. Mit lehet ere mondani?

Figyelt kérdés
akkor ere mit lehet mondani úgy,hogy közben ne ordibáld le a fejét?másfél éves a gyerek és az oltástól nagyon belázasodott,úgy gondoltam ilyen állapotban az édes anyja mellett a helye!Rosszul gondoltam?
2013. márc. 31. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindenki anya, aki szült.
2013. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
58%
Miert, te mint az apja, nem tudod ellatni? Maskor meg azon sirnak a ferfiak, hogy miert nem engedik oket a gyerekkel lenni. Semmi sem jo nektek, komolyan....
2013. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom de sajnos egyelőre nem tehetek semmit,hogy a gyerek biztonságban legyen!Nem foglalkozik a gyerekkel!A gyerek egész nap "garázdálkodik" a lakásban,azt csinál amit akar,Ö meg egész nap a gép előtt ül!Amikor nálam van a gyerek látszik rajta,hogy mennyire igényli,hogy foglalkozzanak vele, egyfolytában csak velem akar lenni és nem érdekli a játékai,csal apa...
2013. márc. 31. 13:42
 4/57 A kérdező kommentje:
Én mint apa el tudom látni,akkor amikor nálam van!!De amikor egy ilyen korú gyerek Beteg,akkor az anyja mellett a helye,a saját környezetében!De mindegy,ez egy elég hosszú történt lenne ahhoz,hogy megértsd miről van szó!
2013. márc. 31. 13:43
 5/57 anonim ***** válasza:
37%
4-es, indítsd el a gyerekelhelyezést. Az ilyen nem anya. Minden esélyed meg van a gyerekre.
2013. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Sajnos most az esélyeim nem lennének jók!Ahhoz,hogy eg gyereket neked ítélnek, fölég az Apának,ahhoz jelenleg a magyar jogban nagyon sok mindent fel kell mutatni de a végleges terv az lesz,hogy el veszem a gyereket,csak sajnos türelmesnek kell lennem még egy kis időt,hogy megteremtsem a megfelelő életkörülményeket neki!
2013. márc. 31. 13:47
 7/57 anonim ***** válasza:
10%
Ez ami most történt, van olyan horderejű, egy bíró előtt, hogy megkapod a gyereket.Nem véletlenül irtam azt amit.
2013. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
97%
Jah. "Kepzelje, biro ur, lathatason volt nalam a gyerek, de belazasodott. Felhivtam az anyjat, mert megiscsak ott lenne a helye ilyenkor, de nem akarta elvinni. Kovetelem hogy nalam helyezzek el a gyereket" Nem kicsit uti a ket dolog egymast....
2013. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy jó esélyekkel indulnék egy tárgyaláson, főleg,hogy van ennél cifrább is a storyban de biztosa akarok menni és kénytelen vagyok kivárni azt a pillanatot amikor nem tudnak bele kötni semmibe!Gondolok itt,lakásra,igazolt megfelelő összegű jövedelemre és még sorolhatnám!
2013. márc. 31. 13:54
 10/57 anonim ***** válasza:
35%
8-Az a nő, aki egy 1,5 éves beteg gyereket hátra lök az aktuális pasi mögé-nem anya.
2013. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!