Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok elviselni a...

Ti hogy bírjátok elviselni a beteg kollégákat?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk a kollégák úgy járnak be dolgozni, hogy 10-ből 6-an lázas betegen is bejárnak, még el is mondják, de ha nem mondanák, akkor is látszik rajtuk.


2 napja egy kolléganőm felelőtlen viselkedése miatt, sajnos nagyon durván ledöntött engem is az valami influenzás szar. Reggel még egészségesen mentem be, délután már alig bírtam hazamászni.



2013. ápr. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Anyum munkatársai is bemennek lázasan dolgozni,hát...elégé haragszik rájuk hogy ilyen felelőtlenek.Többször is megtörtént már.

13/L

2013. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig gyűlöltem az ilyen ebereket. Alsó hangon 30e-40e Ft-ba került, ha egy paraszt kolléga így jött dolgozni és elkaptam.

Munkából kiesés, gyógyszerek. Jó a pénz még oké, előfordul, hogy más miatt csengetni kell, de a betegséget utáltam mindig :)



Amúgy a probléma az, hogy sok helyen azt gondolják megbízhatatlan, betegeskedő a dolgozó és kirúgják. Pedig, ha belegondolnak, egy ember magával ránt még párat és hatványozódik, ami a munka teljesítményén is meglátszik. Vezetőségi szinten kell megtiltani a beteg embereknek a munkába állását.

2013. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nálunk se küldik az ilyeneket haza.

Egyszer bejött egy tüdőgyulladásos csaj, falfehér fej, vörös szemek. Ja, nem ment haza, mert neki itt dolga volt. Szóltam a főnöknek, küldje haza. Erre azt válaszolta vissza a degeneráltja, hogy ha nem csókolózunk egymással, akkor nem kapom el. Na erre most mit tehetnék?

Fogtam magam, hazajöttem. Mondjuk szerencsére meg tudom tenni, mert itthonról is ugyanúgy tudok dolgozni.

2013. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!