Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg aranyerem van....

Valószínűleg aranyerem van. Attól lehet? Többi lent, légyszi, normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Szinte minden wc-zés fáj,utána fáj, viszket, vérzik egy kicsit. :( Ma wc után borzasztóan fájt, le sem tudtam ülni. Órákkal később pukiznom kellett, de kicsit...Szóval híg lett, de véres volt :( :( Ez lehet az aranyértől? Most már nem is fáj... Ezzel milyen magánorvoshoz kell menni? Nem akarok a házidokihoz, hosszú, kellemetlen procedúra lenne. Magánban diszkrétebb, és sokkal hamarabb túl lenék rajta.

2013. ápr. 4. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fenti panaszok valószínűleg aranyértől vannak. Rengeteg aranyérrel foglalkozó magánrendelés van, ez egy pl:

[link]

2013. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos vidéki vagyok, de most megkönnyebbültem. :) Már attól féltem, valami sokkal komolyabb...
2013. ápr. 4. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hat el kell keseritselek, de az aranyer az eleg komoly

ismerosnek muteni kellett, azt mondta inkabb szul meg egy gyereket csak ezt ne mert olyan fajdalmas


Mindenkepp orvos, ne gondold, hogy ez egy enyhe valami, es tessek naponta MINIMUM egyszer, lehetoleg ketszer kakilni

ha ez nem megy, akkor ezt is minel elobb kezelni!

2013. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló tüneteket okozhat még egy analis fistula is (ez amolyan végbélrepedés dolog), sőt akár daganat is. Vannak gasztroenterológiai magánrendelések, interneten találni fogsz a lakhelyedhez közel
2013. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek is. Mentek a zöld mancsok. Tudom, hogy az aranyér sem kis dolog, mégis egyszerűbben kezelhető ( jó esetben)
2013. ápr. 4. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!