Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kihagyom a vacsorát, akkor...

Ha kihagyom a vacsorát, akkor jót, vagy rosszat teszek az epémmel? (epeköveim vannak)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 14:59
 1/1 anonim válasza:
100%

Jót teszel mindenképp. De legjobban teszed, ha elhajtod őket.

Ki voltam írva műtétre, reszkettem, mint a nyárfalevél, amikor azt a förtelmes papírt alá akarták iratni velem, amelyen fél oldalba le volt írva mi mindent veszek tudomásul, ha bármi van, a doki mossa kezeit.

Aztán a kezembe került Andreas Moritz csodálatos máj- és epehólyagtisztítás c. könyve. A kúrával 46 epekövet hajtottam ki.

Megjegyezném 3 privát doki 3 különböző uh készülékkel azt állapította meg, hogy az epehólyagban kb tucatnyi (ez tudjuk 12-t jelent...) 5-6 mm-nél nem nagyobb epekövek találhatók. Ehhez képest 46 jött ki, köztük 2,5 cm 2,1 cm, 1,6 cm és 1,2 cm még két db 1 centis a többi valóban apró volt...

2015. okt. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!